Sázení s extra bonusem

Osmifinále 3.12. Holandsko vz. Wales kurzy

Tabulka 1 – Pravděpodobnost a výplatní kurzy u součtů ve hře Kostky (Chance)
Sázková kancelář vypsala na fotbalové utkání následující kurzy:1 – výhra domácího týmu: 1,80 – remíza: 32 – výhra hostů: 4,5.A pokud to platí pro pravděpodobnost(i), tak to platí i pro sázkové kurzy jakožto jejich převrácené hodnoty.
Pokud by sázková společnost nabízela férové kurzy, v dlouhodobém měřítku by pro ni přínos z kurzových sázek byl nulový → viz také férová sázka, přičemž by jí zůstaly všechny náklady.
V jednotlivých řádcích tabulky pravděpodobnosti výhry vynásobíme možnými čistými výhrami (stanovenými jako čisté výplatní kurzy) a pravděpodobnosti prohry vynásobíme číslem -1.Pokud byste chtěli tutovkami nebo spíše zápasy s nízkými kurzy svůj vklad zdvojnásobit, potřebujete osm zápasů s kurzem 1,1: 1,18 = 2,14.
Zaprvé pronásobíme mezi sebou férové kurzy a dostaneme se hned k výsledku (1 ku) 51,91.
Tabulka 1 – Varianty hry, výplatní kurzy, pravděpodobnosti a EV v loterii GrandMůžete hrát ale i nižší hry s nižšími výplatními kurzy – viz tabulka níže.
Můžete porovnat s výplatními kurzy.
Takto vypsané kurzy dávají sázkové kanceláři marži 10 %.Wise samozřejmě není jedinou službou, která nabízí výhodné směnné kurzy a služby spojené s platbami v zahraničí.
Zdroj dat: vsazeno, uhodnuto, kurzy – Fortuna [cit. 2012-10-02]; výpočty a zpracování vlastní
S pojistkou rozhodně neuděláte chybuPokud budete chtít Nizozemsko, nebo též Holandsko navštívit, rozhodně myslete na to, že je dobré mít pojistku.Samotný ostrov je rozdělen na tři části, kterými jsou Wales, Anglie a Skotsko.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
V kombinaci s jinou sázkou (kurzy se mezi sebou násobí) mohl dosáhnout – a dnes už víme, že dosáhl – výhry 234 tisíc Kč za vsazených 250 Kč.
Použít lze na nákup mobilu, tabletu, notebooku i vzdělávací kurzy – stačí do 30 dnů zaslat doklad o koupi do banky.Pro 100 hráčů s vítěznými tikety s nejvyššími kurzy jsou každý den připraveny ceny za desetitisíce korun.
Směnné kurzy držel v rozumných úrovních Revolut (od roku 2020 banka s Litevskou licencí působící v ČR).
Ty si často účtují 1 % z celkové částky a zároveň disponují méně výhodnými směnnými kurzy.Aktuální sázkové kurzy (ke dni vydání článku 4. 8. 2017) jedné zahraniční a jedné tuzemské kanceláře jsou uvedeny v následující tabulce.
Vypsané kurzy nebyly vůbec vyrovnané.
Kurzy bank a směnáren se nijak závratně neliší.Třetí tabulka vyjadřuje pravděpodobnost jako férové sázkové poměry (kurzy).
A i přesto, že Holandsko dobyl Napoleon a změnil jízdu vlevo na opačnou stranu, Indonésie dál zůstala věrná jízdě vlevo.
Ale jsou státy, kde jsou na tom lidé s příjmy ještě lépe! Například Holandsko totiž zaměstnancům zajišťuje minimální mzdu 1 636 Eur (cca 42 500 Kč), minimální důstojná mzda je tu ale potřebná ve výši 1 560 Eur (cca 40 500 Kč).Nizozemsko jinak označované jako Holandsko.
Obdobná logika platí pro kurzy větší než 1/1.
Tabulka 1 – Kurzy, pravděpodobnosti a očekávaná hodnota u loterie Meloun (Fortuna)Tabulka 3 – Pravděpodobnosti výhry a prohry ve formátu „1 ku …“ (sázkové kurzy)